Vårsesjonen til klubben

posted in: Uncategorized | 0

Etter at styret har snakket sammen ang. vårsesjonen har vi følgende info:
Det blir ingen regulære møter før sommeren. Selvom Porsnes langsomt åpner igjen vil det ta tid før alt er i normal gjenge.
Resten av samlingene før ferien blir utflukter. Den første utflukten kommer nå til mandag 18. mai. Nærmere info om møtested kommer her og på FB-sidene våre.

Når det gjelder vårens temaer blir disse flyttet til høstmøtene så sant vi kan operere som vanlig da.

Sommeravslutning.
Det er mulig vi kan få til en sommeravslutning på et sted hvor vi kan sitte med god avstand, men dette er ikke avklart enda og vi venter på å se hva myndighetenes forslag blir. For ikke å skape noe tvil så følger vi anbefalingene fra helsemyndighetene.

Ønsker ellers alle våre medlemmer så gode dager som mulig og håper at dere har det bra. Prøv å være kreativ med kamera og det blir spennende å se til høsten hva vi har fotografert. Perioden vi er inne i nå vil bli en del av vår historie og vi kan være med på å dokumentere den.